Зустріч з друзями

Зробіть свою зустріч з друзями справжньою гастрономічною пригодою з наборами від F&B Catering. Смачні, бездоганно привабливі та 100% корисні страви і десерти будуть біля Ваших дверей всього за 24 години! Зв’яжіться з нами за номером телефону +38 (067) 931-49-89 або відправте заявку.

01

В нашому житті є люди, для зустрічі з якими не потрібно шукати особливий привід. До таких людей ми, зазвичай, відносимо друзів. Зустріч з друзями дарує радість і приємні спогади. А з оригінальними і дуже смачними боксами від F&B Catering зустріч з друзями назавжди залишить тепло у Вашому серці. Наші талановиті кухарі продумали все до дрібниць! Єдине, що Вам залишається - відпочивати і насолоджуватись спілкуванням.

02

Ідеальна їжа для зустрічі з друзями - це щось легке і швидке, таке, як, наприклад, різноманітні фуршетні закуски, приготовані в смокері м’ясо та риба, бургери з рослинних котлет, домашня випічка, натуральні десерти в зручних баночках, крафтові напої. І це лише частина з того, що ви можете знайти в наших крутих боксах. Ви також можете самостійно сформувати меню для зустрічі з друзями, а команда F&B Catering допоможе Вам і врахує всі побажання. Подаруйте своїм друзям справжні гастрономічні пригоди!

03

Ви можете насолоджуватися однією вечерею з друзями, знаходячись один від одного в різних куточках Києва. F&B Catering привезе однакові сети для кожного з Вашої компанії в призначений час. Смачні набори будуть в гарній і екологічній упаковці, яка добре захищає їжу, зберігає її смак та тепло. Вчасно доставимо по Києву та Київській області. Замовити доставку готових страв для зустрічі з друзями - просто! Телефонуйте: +38 (067) 931-49-89

Інші послуги Компанії:

Кейтеринг - це не тільки їжа, а багато маленьких складових, які створюють атмосферу свята