Випускний

Професійно організуємо кейтеринг на випускний “під ключ” на будь-якій локації. Проводимо кейтеринг у Києві та Київській області. Вам сподобаються демократичні ціни F&B Catering! Зв’яжіться з нами за номером телефону +38 (067) 931-49-89 або відправте заявку.

01

Закінчення школи - це один з найважливіший етапів життя, своєрідне прощання з дитинством. Саме тому організація випускного повинна залишити найприємніші спогади! Плануєте кейтеринг на випускний у Києві, Київській області? Довірте Вашу подію професіоналам - виїзному ресторанному сервісу F&B Catering! Адже професійна організація кейтерингу на випускний - це те, чим ми займаємося вже більше 15 років.

02

Організуємо Ваш шкільний випускний “під ключ”. Наші талановиті кухарі розроблять оптимальне банкетне або фуршетное меню для підлітків та їхніх батьків, приготують смачні і якісні страви з органічних продуктів. Ми організуємо витончену сервіровку, тематичний декор, квіти, музику, світло, одяг обслуговуючого персоналу в стилістиці свята. Якщо потрібно, допоможемо з пошуками ідеальної локації.

03

Ви заслуговуєте на п’ятизіркову організацію Вашого випускного! Виїзне обслуговування від F&B Catering - це завжди індивідуальний підхід до кожного клієнта, привітний персонал, тепла атмосфера, відмінний настрій протягом усього випускного і подарунки від нашої кейтерингової компанії! Отримайте безкоштовну консультацію, телефонуйте: +38 (067) 931-49-89

Інші послуги Компанії:

Кейтеринг - це не тільки їжа, а багато маленьких складових, які створюють атмосферу свята