Весілля

Професійно організуємо весільний кейтеринг “під ключ” на будь-якій локації. Надаємо послуги кейтерингу в Києві, Київській області та по всій Україні. Вам сподобаються демократичні ціни F&B Catering. Зв’яжіться з нами за номером телефону +38 (067) 931-49-89 або відправте заявку.

01

Якщо Ви плануєте відсвяткувати весілля не в ресторані, а в ботанічному саду, старовинному замку, музеї, теплоході або на іншій подібній локації, то слід врахувати, що в таких місцях немає можливості готувати і слід подбати про кейтеринг на весілля. В такому випадку F&B Catering може допомогти Вам. Довірте нам організацію свого весільного кейтерингу і ми проведемо все на вищому рівні.

02

Виїзний сервіс F&B Catering займається професійним кейтерингом вже більше 15 років і має великий досвід в організації весіль різних масштабів. Ми можемо організувати Ваше весілля “під ключ”. Подбаємо про найвишуканішу їжу, підберемо локацію, організуємо витончену сервіровку, тематичний декор, квіти, музику, світло, одяг обслуговуючого персоналу в стилістиці свята.

03

Детально продумаємо Ваше весільне меню, щоб вистачило на всіх, і гості залишилися ситими та задоволеними. Особлива гордість F&B Catering в організації весільного кейтерингу - це торт. Наші талановиті кондитери створюють солодкі шедеврі, які варті зірок Мішлен. Ми готові на будь-який виклик в організації Вашого весілля. Отримайте безкоштовну консультацію, телефонуйте: +38 (067) 931-49-89

Інші послуги Компанії:

Кейтеринг - це не тільки їжа, а багато маленьких складових, які створюють атмосферу свята