Корпоратив

Професійно організуємо кейтеринг на корпоратив “під ключ” на будь-якій локації. Проводимо кейтеринг у Києві та Київській області. Вам сподобаються демократичні ціни F&B Catering. Зв’яжіться з нами за номером телефону +38 (067) 931-49-89 або відправте заявку.

01

Корпоратив - це подія, яка відбувається не дуже часто. Саме тому весь колектив повинен отримати від корпоративного святкування максимум позитивних емоцій! Щоб Ваш корпоратив пройшов на вищому рівні, довірте його професіоналам. F&B Catering більше 15 років професійно займається виїзним ресторанним сервісом і надає якісні послуги VIP рівня на будь-який бюджет. Подаруйте своєму колективу гастрономічне задоволення за доступними цінами!

02

Ми можемо просто привести банкетні страви та фуршетні закуски в офіс, або ж організувати кейтеринг на корпоратив “під ключ”. Наші талановиті кухарі розроблять якісне меню з вишуканими ресторанними смаколиками. Усі страви і десерти F&B Catering готує виключно з натуральних і свіжих органічних продуктів. Якщо потрібно буде, підберемо для Вашого корпоративу ідеальну локацію, декор та форму персоналу в тематичній стилістиці, флористику, льодовий фонтан, музику, освітлення.

03

Виїзний ресторанний сервіс F&B Catering прагне зробити свої послуги доступними для максимально великої кількості клієнтів. Якщо Ви хочете замовити кейтеринг на корпоратив у Києві або Київській області, ціни F&B Catering Вас приємно здивують. Виїзне обслуговування від F&B Catering - це завжди індивідуальний підхід до кожного клієнта, привітний персонал, тепла атмосфера, відмінний настрій протягом усього корпоративу. Отримайте безкоштовну консультацію, телефонуйте: +38 (067) 931-49-89

Інші послуги Компанії:

Кейтеринг - це не тільки їжа, а багато маленьких складових, які створюють атмосферу свята