Конференція

Професійно організуємо кейтеринг на конференцію “під ключ” на будь-якій локації. Проводимо кейтеринг у Києві та Київській області. Вам сподобаються демократичні ціни F&B Catering! Зв’яжіться з нами за номером телефону +38 (067) 931-49-89 або відправте заявку.

01

Офіційний захід, до якого можна віднести конференцію, презентацію, семінар, ділову зустріч - це завжди виклик, який вимагає бездоганного планування і ретельної підготовки. Щоб провести конференцію на вищому рівні, як правило, потрібна команда справжніх професіоналів, де у кожного своя зона відповідальності. Виїзний ресторанний сервіс F&B Catering - це саме така злагоджена команда професіоналів. Ми займаємося кейтерингом вже більше 15 років і вміємо якісно організувати конференцію будь-якого масштабу.

02

Ми можемо просто привести банкетні страви та фуршетні закуски, або ж організувати кейтеринг на конференцію “під ключ”. Шеф-кухар F&B Catering розробить меню, яке здатне задовольнити потреби всіх гостей, декоратор оформить локацію відповідно корпоративним кольорам або тематиці, обслуговуючий персонал продемонструє своє бездоганне володіння правилами етикету, а менеджер внесе родзинку в організацію події. Із сервісом F&B Catering Ваша конференція стане статусною і гарною подією, на якій подбають про кожного гостя!

03

Виїзний ресторанний сервіс F&B Catering прагне зробити свої послуги доступними для максимально великої кількості клієнтів. Якщо Ви хочете замовити кейтеринг на конференцію, семінар, презентацію, діловий фуршет у Києві або Київській області, ціни F&B Catering Вас приємно здивують. Виїзне обслуговування від F&B Catering - це завжди індивідуальний підхід до кожного клієнта, привітний персонал, тепла атмосфера, відмінний настрій протягом усієї конференції. Отримайте безкоштовну консультацію, телефонуйте: +38 (067) 931-49-89

Інші послуги Компанії:

Кейтеринг - це не тільки їжа, а багато маленьких складових, які створюють атмосферу свята