Дитяче свято

Фуршетні набори від F&B Catering - це ідеальне рішення, щоб організувати кейтеринг на дитяче свято! Смачні, бездоганно привабливі та 100% корисні страви і десерти будуть біля Ваших дверей всього за 24 години! Зв’яжіться з нами за номером телефону +38 (067) 931-49-89 або відправте заявку.

01

Усі батьки хочуть, щоб день народження дитини пройшов весело і запам'ятався гостям надовго. Діти з нетерпінням чекають подарунків, солодощів та конкурсів зі своїми друзями. Щоб полегшити клопоти з організації заходу, скористайтеся детально продуманими наборами для дитячого свята від F&B Catering. Усі страви і десерти в наборі для організації дитячого кейтерингу виготовлені виключно з натуральних і свіжих органічних продуктів та відповідають міжнародним нормам.

02

Дитяче свято - це, перш за все, всілякі солодощі та яскравий декор. Ми приготуємо готові набори для дитячого свята, в яких будуть: крафтові цукерки, різноманітні тістечка, кейк-попси, мафіни, міні-чізкейки, бізе, крафтові напої - це лише незначна частина з того, що Ви можете отримати в наших готових наборах для дитячого кейтерингу. Окрім солодких наборів, пропонуємо Вам сети з солоними фуршетними стравами. Якщо Ви хочете замовити готовий сет для дитячого свята, Вам сподобаються демократичні ціни F&B Catering.

03

Ви отримаєте повністю сервіровані сети до Дня народження дитини в гарній і екологічній упаковці, яка добре захищає їжу та зберігає її смак. F&B Catering може підготувати сети для абсолютно різної кількості осіб. Вчасно доставимо по Києву та Київській області. Виїзний ресторанний сервіс F&B Catering також може запропонувати Вам організацію дитячого свята “під ключ”. Дитина буде в захваті від свята, яке Ви для неї влаштуєте! Замовити дитячий фуршет з обслуговуванням або доставку готових страв до дитячого свята додому – просто. Телефонуйте: +38 (067) 931-49-89

Інші послуги Компанії:

Кейтеринг - це не тільки їжа, а багато маленьких складових, які створюють атмосферу свята