День народження

Пропонуємо вишуканий кейтеринг до Дня народження в Києві та Київській області “під ключ”. Підберемо локацію, організуємо декор, музику, освітлення. Вам сподобаються демократичні ціни F&B Catering. Зв’яжіться з нами за номером телефону +38 (067) 931-49-89 або відправте заявку.

01

День народження - це Ваш особливий день, в який Ви заслуговуєте на вишукане свято з королівським прийомом! Виїзний сервіс F&B Catering з радістю організує для Вас кейтеринг на День народження “під ключ”. Ми візьмемо на себе всі турботи - від ідеального меню з витонченою сервіровкою і уважним персоналом, до пошуку найкращої локації та декорування. Єдине, що Вам залишиться - це відпочивати і спілкуватися з близькими та друзями. Дозвольте F&B Catering організувати для Вас День народження Вашої мрії!

02

Формат кейтерингу на День народження залежить від кількості гостей і відведеного часу на подію. Якщо Ви мешкаєте у великому будинку, свято можна провести вдома і обрати формат банкету. Якщо ж гостей планується багато, але вони завітають ненадовго, доречніше буде організувати фуршет. У теплий період фуршет можна провести на свіжому повітрі. Як варіант, до Дня народження на свіжому повітрі можна замовити барбекю. Виїзний сервіс F&B Catering допоможе підібрати до Вашого Дня народження найкращу локацію.

03

F&B Catering до найменших дрібниць продумає меню на Ваш День народження, щоб вистачило на всіх, і гості залишилися ситими та задоволеними. Особлива наша гордість в організації кейтерингу - це торт. Талановиті кондитери F&B Catering створять солодкий шедевр на Вашу честь, який вартий зірок Мішлен. Ми готові на будь-який виклик в організації Вашого Дня народження! Отримайте безкоштовну консультацію, телефонуйте: +38 (067) 931-49-89

Інші послуги Компанії:

Кейтеринг - це не тільки їжа, а багато маленьких складових, які створюють атмосферу свята