Один з найкращих в Україні виїзних кейтерингів з великим асортиментом послуг

Історія F&B Catering почалася в 2007 році. Це був період, коли в Україні тільки почали знайомитися з таким сервісом, як кейтеринг. В 2018 році ми створили потужну базу, щоб почати працювати в різних напрямках кейтерингу для задоволення найамбітніших побажань наших клієнтів, як в Україні, так і за кордоном. Сьогодні маючи великий досвід та команду висококласних спеціалістів, ми закриваємо майже всі питання по обслуговуванню подій, починаючи від доставки обідів до обслуговування міжнародних проектів.

перейти до контактів
Команда професіоналів f&B cateringn

Фокус кейтерингу

Майстерні кухарі F&B Сatering можуть приготувати неймовірні страви з будь-яких куточків світу. Проте, головний фокус компанії - якомога ширше познайомити гостей кейтерингу з українською кухнею. Команда наших кухарів розробила меню з улюбленими українськими стравами. Також, ми пропонуємо гостям забуті страви, які в давнину були на кожному столі наших предків, страви з різних регіонів країни і вишуканий мікс з національних та світових частувань. Для кейтерингу в українському форматі ми використовуємо сучасну подачу і тренди молекулярної кухні.

в центрі: юрій коваленко і наталія сагарда - керівники f&B cateringn
наші талановиті кухарі на “зеленому тижні” у берліні

Якісні продукти

Серед наших клієнтів - “Віденський бал”, де ми обслуговували 600 гостей та “Зелений тиждень” у Берліні, на якому 10 днів підряд наша команда годувала 4000 осіб кожного дня. Для приготування страв компанія F&B Сatering купує продукти у місцевих фермерів, виробників і дистриб'юторів, щоб Ви могли отримати свіжі страви та якісний кейтеринг. F&B Сatering співпрацює тільки з перевіреними постачальниками органічних продуктів. Ми не тримаємо запасів їжі, тому всі страви для кейтерингу гарантовано свіжі!

дивитись всі послуги

FAQ

запитання - відповіді
01

Скільки коштує замовити у Вас кейтеринг?

Мінімальна ціна за людину - від 80 грн. Вартість такої послуги як кейтеринг напряму залежить від формату події, кількості гостей, складності і різноманіття страв та інших факторів. Точну відповідь Ви можете отримати за телефоном +38 067 931-49-89
02

Чи надає Ваша компанія дегустацію страв?

Ми хочемо, щоб Вам сподобалися всі страви, які ми приготуємо для Вас, тож пропонуємо запросити до нас на дегустацію. Ви можете продегустувати страви в нашому офісі або на своїй території. Заплануйте дегустацію мінімум за кілька тижнів до події.
03

Ви готуєте пісне або вегетаріанське меню?

Так, ми пропонуємо нашим клієнтам великий вибір страв для будь-яких потреб. Серед них Ви, звісно, можете знайти страви з рослинних продуктів, які органічно вирощені, та інші страви, які чудово підійдуть для дієтичного харчування.
04

Що включає ціна кейтерингу в Вашій компанії?

Компанія F&B Сatering організовує кейтеринг будь-якого формату “під ключ”. Це означає, що у вартість послуги входить меню, доставка і ресторанне обслуговування самої події.
05

Якщо я хочу відмінити замовлення?

Якщо Вам потрібно відмовитися від наших послуг, будь ласка, повідомте нам якомога швидше. За замовлення, яке відмінили менше, ніж за 48 годин до запланованої дати події, F&B Сatering бере 50% вартості. Це компенсація, яка покриває витрати на продукти харчування, працю нашої команди, оренду та інші можливі витрати, пов’язані з організацією свята.
06

Який крайній термін для того, щоб замовити кейтеринг?

За одну добу.